"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Tipy

"Studentské drogy" na zkouškové

20. ledna 2017 v 19:16 | Dáša H.
Nemusí to být jen zkouškové na vysoké škole, může to být i před maturitou, nebo v jakémkoliv ročníku na střední škole, kdy vám přijde, že toho máte umět moc na malý časový interval a vy prostě nestíháte.
Pokud jsme zaběhlí vysokoškoláce, nejspíše už jste o tom všem slyšeli, nebo alespoň o něčem z toho. Kolikrát mám pocit, ať se bavím s každým, že bez jakékoliv farmaceutické pomůcky se to zvládnou snadno nedá. Buďto vůbec nebo jste tak moc vyčerpaní a unavení, že je to jen hůře pro vaši psychiku. Doufám, že vás článek v něčem alespoň trošku obohatí, že si najdete něco co vás bude nabuzovat, budete se po tom cítit svěže a uvolněně.


Slovem droga se označuje spousta věcí. Záleží hlavně na vás co si pod tím představíte a jak je vnímáte, alespoň u tohohle článku. Tohle nejsou žádné tvrdé drogy, po kterých skončíte v léčebně, i když většina alespoň trochu návykových bude, například takový kofein, ale co v dnešní době není návykové?
Nehodlám tu podporovat narkomanství, to je něco úplně jiného, znovu říkám, že toto nejsou drogy jak je znáte z televize a už vůbec nejsou ilegální. Všechno si seženete v plné legalitě na českém trhu, většinou v jákékoliv lékárně.

Tipy a triky // Cesta na dovolenou

24. července 2016 v 21:06 | Dáša H.
Vítám vás u dalšího delšího článku na mém blogu. Dneska na téma CESTOVÁNÍ. Nějak jsem shrnula základní poznatky z cest, jak se na cestu přichystat a tak. Nejsou to nějaké novinky, jen lehké shrnutí, ale někomu se třeba bude líbit. Je to více méně možná spíše pro lidi, co například poletí poprvé, shrnutí největších nutností před cestou. Na konci pro vás mám ještě 5 mých nejdůležitějších věcí na jakoukoliv cestu. Jaké jsou vaše tipy a triky na cestu? Co sebou rádi nosíte a nemůžete zapomenout? Bez čeho se naopak neobejdete? Ráda si přečtu vaše komentáře :)

Falešný marcipán // Recept

15. července 2016 v 20:33 | Dáša H.
Tak jsem se konečně rozhodla přidat první článek do této nové rubriky. Všeobecně mě vaření a prčení hrozně baví, ještě víc když vím, že tím někomu udělám radost. Proto miluju obzvláště pečení narozeninových dortů, člověk si s nimi může i krásně vyhrát a ukázat tak ostatním, že jsou pro něj vyjmeční.
Do téhle rubriky nebudu přidávat nijak moc často, jen pokud mě napadne nějaký osvědčený recept, který mám opravdu ráda, nebo když narazím na nějaký nový, který bude opravdu pecka. Nechci jsem rvát průměrné obyčejné recepty.

Edit. Omlouvám se za kvalitu fotek, jsou ještě ze starého mobilu.

 
 

Reklama