"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Móda

OOTD // jarní outfit ála žádný nápad

14. května 2016 v 15:16 | Dáša H.
Tak jsem se po týdnu vydala ven. Ano, je to hrůza a má noční můra. Konečně jsem se mohla nalíčit, i když vlastně ne, nebyla jsem nijak nalíčená. Konečně jsem se oblékla do něčeho jiného než jsou tepláky nebo pyžama a hlavně konečně jsem byla venku mezi lidma. Konečně jsem s někým mluvila a dělala něco jiného než samé "trepka velká je nálevník" nebo "redoxní reakce jsou děje, při kterých se mění oxidační čísla látek...". Začínám se cítit jako obrvený nálevník zvládající jen základní redoxní reakce.
Už před rokem jsem si začínala říkat, že já nejsem taková. Že já se určitě nebudu učit jen o svaťáku, že nechápu jak to může někdo nechat na poslední chvíli, je to děsné. Ale co jsem neudělala? Sice mám všechny otázky zpracované, ale neučila jsem se je. Začla jsem v pondělí, dneska je sobota, maturita je v úterý. Právě mě skoro ranila mrtvice. Znáte takové to slovíčko prokrastinace? Tak přesně to mě teď pronásleduje.
Takže teď prokrastinuju znovu, sedím u notebooku a píšu. Taky jsem byla venku, další prokrastinace. Zvládnu koukat i na nudná videa na youtube, jen abych se neučila. Takže takhle nějak to u mě teď vypadá. :/

Prague // New dresses and something else ♥

17. února 2016 v 15:03 | Dáša H.
Tááááááákže, byly jsme s kamarádkou nakupovat v Praze, vzhledem k tomu nadpisu. Uplně úžasně jsme si to užily, odjížděly jsme řed desátou a vracely se v devět večer, pro upřesnění cesta nám trvá jen kolem půl hoďky, takže značná část patřila nákupům.
Taky se musím pochlubit, zvládla jsem nové věci nafotit na sobě. Docela mi to dalo práci, ale je to tady.
Lítaly jsme po Chodově jako znovuzrozené. Líbilo se nám snad všechno, všechno jsme musely mít. Jen jsme takové,, že pokud se nám jakýmkoliv způsobem nelíbí prodavačky, třeba stačí když při přichodu do obchodu nepozdraví, tak tak ani nic nekupujeme, nemáme to rádi. Nevím jestli úplně vypisovat celý den, to snad ani není potřeba, spíš přiložím spoustu fotek, to by mohlo říct víc. Prostě normální dámské nákupy užité do posledního dechu.

Svetr: Orsay (ve slevě zhruba za 200 Kč), Kalhoty: Orsay (999 Kč), Tílko: Takko (149 Kč), Šála: Primark (6 euro)

Plesová sezóna

14. února 2016 v 16:51 | Dáša H.
Já osobně mám plesy velmi ráda, jak nějaké klasické, klidně i vesnické, tak maturitní. Letos, konkrétně 12.3., mám i já konečně svůj maturitní ples. Přesně den přede mnou má ples má nejlepší kamarádka. Na jiné plesy se tento rok ale bohužel nechystám a ani jsem na žádném nebyla. Mám spoustu práce s maturitou a příjmačkamy na vysokou a tyhle dva mi budou bohatě stačit.

Obraz od Wilhelma Gause (1900)

V tomto článku bych vám tedy ráda nastínila co podle mě jsou ty nejvetší plesové chyby, jak se jim vyvarovat a s čím naopak budete hvězda plesu. Navíc jsem si přichystala inspiraci pro vaše plesové outfity. Čerpám ze stránky glami.cz, pokuj neznáte určitě ji prozkoumejte. A nakonec fotky mých šatů, které by se i na ten ples daly použít, vyloženě plesové bohužel nemám. A své maturitní šaty budu mít půjčené, takže je uvidíte až při nějakém shrnutí toho dne. :)

Má sbírka kabelek ♥

25. ledna 2016 v 16:44 | Dáša H.
Tak jsem si pro vás přichystala článek o mé sbírce kabelek. Ano, říkám tomu sbírka, ale zas tolik jich není. Spousty jsem jich už zlikvidovala. Nosím totiž kabelky hdně na střídačku, nemám vyloženě jednu, kterou bych nosila každý den, proto mi kabelka vydrží opravdu dlouho a nemusím si jich kupovat miliardy. Stačí mi mých 11 nebo 12 nebo tak nějak.

Užijte si článek. :)

Pandora náramek // srdcovka ♥

10. ledna 2016 v 17:58 | Dáša H.
Předem pro rejpavce a takové lidi, NEMÁ TO BÝT VYCHLOUBAČNÍ ČLÁNEK. Děkuji.

A teď pro normální lidi.
Je to můj nejlepší a nejoblíbenější šperk. Nosím ho každý den (pokud zrovna Dášenka není šikulka a nenechá ho doma). Každý z těch přívěsků mi připomíná někoho jiného, jinou událost nebo tak. To se mi na tom nejvíce líbí. Navím každý říká, že už to není originální, to podle mě právě není pravda. Každý si ho může nakombinovat podle sebe, podle toho co se mu líbí, co mu dají ostatní. Viděli jste někde ten katalog? Druhů je mraky, proto je dle mého názoru každý náramek originál. Ano, je to sice dražší sranda, ale já tomu prostě uplně podlehla.

 
 

Reklama