"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Kosmetika

NYX vivid brights - Barevná oční linka

24. září 2016 v 15:15 | Dáša H.
Další výrobek od NYX, který jsem si naprosto zamilovala. V minulém článku jsem psala o bílé fixe na oči, dneska to bude tekutá oční linka, ale ne ledajaká, barevná.
Minulu výrazné líčení očí, když se na mě lidé podívají a první je zaujme mé líčení, výrazné a neobvyklé. Nenosím ani žádné rtěnky, ani vrstvy makeupu, nekontoruji tolik, snažím se zaujmout jen očima. Občas to u mě bývá trošku oříšek, protože k mé zelené barvě očí nejde tolik barev stínů a tak, ale myslím, že nakonec to vždy nějak zvládnu.

Před několika dny jsem navštívila znovu prodejnu NYX v Praze na Novém Smíchově, někdo by mi ji měl zakázat. Naštěstí jsem odolala a odnesla si jen dvě oční linky, které vám v tomto článku chci předvést.

Bílá linka - NYX colored felt tip liner

19. srpna 2016 v 12:11 | Dáša H.
Už jste někdy přemýšleli nad jinou barvou linky než je černá? Nebo ji snad i nosíte? Mám jiné než černé linky moc ráda, vypadá to jinak, ale přeci jen stále pěkně a elegantně. Jen mám výraznější zelené oči, ke kterým se prostě výrazně barevné linky nehodí, což mě mrzí. Kamarádka mi zhruba měsíc zpátky přivezla NYX fixu v tmavě hnědé barvě, že tak by k těm zeleným očím mohla být super. Jenže moc není. Kvalita a všechno je super, jen ta barva stejně vypadá spíše jako černá, což je opravdu škoda. A o víkendu jsem si naštívila NYX prodejnu v Praze osobně. Kupodivu jsem si koupila jen bílou fixu na oči. Už jsem nechala tisíce v jiných obchodech, ale o tom jindy. Přináším tedy jeden z mnoha tipů na líčení s bílou linkou.

EDIT: Tenhle článek bude narychlo. Nějak poslední dobou trpím nedostatkem času, je mi to líto. Ale už mám rozepsaný článek s novinkami za uplynulý měsíc a aktualitami, co se se mnou děje. Tak snad se to zlepší, i když vím, že to říkám pořád, ale nemám na to psát každý den, to by mě přestalo bavit.


Sleek paletka Oh so special // Make-up tip

24. března 2016 v 21:43 | Dáša H.
Ležím v posteli a přemýšlím jak začít tenhle článek. Vůbec nic mě nenapadá, nějak nemám inspiraci, múzu či co. Poslouchám na Spotify covery známých písniček, jiným hlasem zase tak ohrané nejsou. Zpívám si s nima, dneska mám super náladu, nějak vyjmečně.
Včera měl přítel narozeniny, tak jsem u něj spala a slavili jsme. Dostal ode mě triko Star Wars, už druhé, a jako další dárek bylo, že jsem mu slíbila, že se s ním konečně podívám na všechny díly SW. Moc to nemusím, nikdy jsem to ale neviděla a on to přímo žere, no kluk no. Takže mám zatím Episodu I. a půlku Episody II.. Nakonec jsme se shodli, že nejlepší je to vidět chronologicky totiž. Zase jsem se k něčemu nechala ukecat, ale musím uznat že to není zase tak hrozný. Bžum bžum!
A dneska jsem byla s kamarádkou na kávence. Tak jsem se zase po dlouhé době nějak pěkně nalíčila, přínáším proto článek. Snad se líčení bude líbit. Když budou pozitivní ohlasy, tak takové články můžu dělat častěji.

Má pečující kosmetika (Mohu to tak nazvat?)

19. února 2016 v 14:00 | Dáša H.
Jak jinak u mě než krátké shrnutí. Věřím, že kdybych o každém výrobku dělala samostatnou recenzi, tak vás to asi ani moc bavit nebude. Pokud chcete ale opravdu velkou recenzi na nějaký produkt, tak pište do komentářů, zkusím vám vyjím vstříc. Pokud máte ale jen k nějakého výrobku konkrétní otázku, určitě se také ptejte, ale možná bude lepší mi napsat mail, to s vámi budu moct lépe komunikovat.
Snad si z toho něco vezmete, třeba zrovna už běžíte pro nějaký daný výrobek do drogerky, nechám to na vás. Určitě ale napište komentář s hodnocením, klidně i něco špatného, ráda si to přečtu a poučím se.

Obrázek objeven někde na googlu, bohužel už nevím kde :/ ale určitě není můj :) Fotky přípravků už ale naopak moje jsou.

Paletka Sleek // OH SO SPECIAL 658

4. února 2016 v 19:23 | Dáša H.
Dneska si představíme mou oblíbenou paletku. Přišla mi docela nedávno, takže zatím stále vypadá jako nová, aspoň trošku teda. Nechci dělat nějakou velko myšlenkářskou recenzi, jen se na paletku lehce podívat, sice jen, já sama nemám dlouhé články moc v lásce.


EDIT: Konečně jsem tenhle článek dopsala, doufám, že jsem na nic nezapoměla. Mějte se rádi a čtěte! :)

Co používám na každodenní líčení?

7. ledna 2016 v 21:28 | Dáša H.
Tak jsem se rozhodla vám dneska ukázat jak se líčím každé ráno. Není to nic náročného, nemám to moc ráda, takže jen řásenka, tužka, trochu korektoru a trošku ho zapudruji, nic víc, nic míň.

 
 

Reklama