"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Beauty

L'oreál Paris // Casting Sunkiss Tropical // recenze

4. července 2016 v 20:20 | Dáša H.
Tak jsem zase podlehla reklamám a tomu, jak kolem jednoho výrobku chodím v drogerii milionkrát. Měla bych si dát na peneženku zámek a klíč spolknout, někdy si opravdu kupuju snad ty největší kraviny co existují. Ale co už, mám nárok si udělat občas radost (občas = třikrát denně).

Teď jsem ale po jednom z nedávných nákupů byla mile překvapena. No dobře, je více dávný, ale nebyl použit. Koupila jsem si ho ještě před odletem na dovolenou, ale použila poprvé až po příletu.
Myslím, že spoustu z vás to bude znát a třeba jste to už i vyzkoušeli, tak se taky určitě podělte o svůj názor do komentářů, zajímá mě jak to komu vyhovuje, sto lidí sto chutí.

Dvoubarevná variace - laky od Miss Sporty

7. června 2016 v 20:39 | Dáša H.
Dnešní lakování nehtů byla sranda. Poslední dobou si je lakuju víc než dříve, nějak jsem si zvykla nechodit bez barevných nehtů ven. Člověk by řekl, že je to blbost, ale cítím se tak nějak nahá pak, že mi každý kouká na nehty, že jsou neupravené a špinavé a každý si o mě udělá špatný obrázek. Což vůbec není pravda mimochodem, páč jsem docela dost posedlá čistotou nehtů a čistím je každou chvilku.
No a nehty mám jen svoje, proto jsou tak kraťoučké, strašně se mi lámou a třepí, nedokážu je udržet dlouhé. Ale určitě chci zase chodit na manikůru a gelovky. Zhruba rok v kuse jsem chodila, bylo to super, nemusíte se pak o ty svoje tolik starat. Máte tak na tři týdny upravené nehty a když začnou být špatné, tak prostě zajdete k manikérce a hotovo. Jen se mi tu ve městě nechce nic hledat, když to za tři měsíce opouštím, tak snad si někoho najdu až potom.


 
 

Reklama

Rubriky