"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Leden 2017

"Studentské drogy" na zkouškové

20. ledna 2017 v 19:16 | Dáša H. |  Tipy
Nemusí to být jen zkouškové na vysoké škole, může to být i před maturitou, nebo v jakémkoliv ročníku na střední škole, kdy vám přijde, že toho máte umět moc na malý časový interval a vy prostě nestíháte.
Pokud jsme zaběhlí vysokoškoláce, nejspíše už jste o tom všem slyšeli, nebo alespoň o něčem z toho. Kolikrát mám pocit, ať se bavím s každým, že bez jakékoliv farmaceutické pomůcky se to zvládnou snadno nedá. Buďto vůbec nebo jste tak moc vyčerpaní a unavení, že je to jen hůře pro vaši psychiku. Doufám, že vás článek v něčem alespoň trošku obohatí, že si najdete něco co vás bude nabuzovat, budete se po tom cítit svěže a uvolněně.


Slovem droga se označuje spousta věcí. Záleží hlavně na vás co si pod tím představíte a jak je vnímáte, alespoň u tohohle článku. Tohle nejsou žádné tvrdé drogy, po kterých skončíte v léčebně, i když většina alespoň trochu návykových bude, například takový kofein, ale co v dnešní době není návykové?
Nehodlám tu podporovat narkomanství, to je něco úplně jiného, znovu říkám, že toto nejsou drogy jak je znáte z televize a už vůbec nejsou ilegální. Všechno si seženete v plné legalitě na českém trhu, většinou v jákékoliv lékárně.


Co se událo za poslední dobu?

15. ledna 2017 v 18:36 | Dáša H. |  Povidani
Zkouškové, učení a učení. A právě v tenhle moment se mi dostalo do hlavy, že bych mohla začít znovu psát. Od té doby co jsem šla na vysokou, jsem nenapsala ani jedne jediný článek. Fuj, ošklivá Dáša!

Mohla bych se vám tu milionkrát omlouvat, psát spoustu důvodů a vymlouvat se, ale neudělám to. Podle mě je to moje věc, proč jsem nepsala a jediné čeho můžu litovat je to, že jsem nejspíše přišla o pravidelné čtenáře, tak snad to doženu zpět a přijdu s něčím novým. :)