"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Září 2016

NYX vivid brights - Barevná oční linka

24. září 2016 v 15:15 | Dáša H. |  Kosmetika
Další výrobek od NYX, který jsem si naprosto zamilovala. V minulém článku jsem psala o bílé fixe na oči, dneska to bude tekutá oční linka, ale ne ledajaká, barevná.
Minulu výrazné líčení očí, když se na mě lidé podívají a první je zaujme mé líčení, výrazné a neobvyklé. Nenosím ani žádné rtěnky, ani vrstvy makeupu, nekontoruji tolik, snažím se zaujmout jen očima. Občas to u mě bývá trošku oříšek, protože k mé zelené barvě očí nejde tolik barev stínů a tak, ale myslím, že nakonec to vždy nějak zvládnu.

Před několika dny jsem navštívila znovu prodejnu NYX v Praze na Novém Smíchově, někdo by mi ji měl zakázat. Naštěstí jsem odolala a odnesla si jen dvě oční linky, které vám v tomto článku chci předvést.


TAG: 20 věcí, které miluju // Challenge

6. září 2016 v 19:14 | Dáša H. |  TAG
Nějak jsem zapoměla psát TAGY. Hlavně, že tvrdím, jak mě to baví. Takže po dlouhé době něco přináším. Nejsem momentálně doma, takže jsem musela vybrat lehčí odvar. Třeba fotky z mé kabelky bych nenafotila, ale těším se na to, teď jsem zjistila, že to tam vlastně mám.

Jetě jednu informaci pro vás mám. Dostala jsem nabídku od Standy, abych mu odepsala na pár otázek a sepsala rozhovor. Tady. Jestli teda ještě někdo neviděl, tak se můžete mrknout. Trošku jsem se tam i rozepsala, některé věci snad ani na blogu nejsou, tak to budou nové informace. Stejně jako v dnešním článku.


EDIT. Věci nejsou seřazeny podle oblíbenosti, jsou jen tak ledabile poskládány podle toho, co mě kdy napadlo. Je fakt děsně těžký dát to dohromady, nečekala jsem to tak zlý.