"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

TAG: 15 věcí, které nenásnáším // Challenge

6. května 2016 v 13:57 | Dáša H. |  TAG

Další strašně super TAG, dalo mi to docela hodně zabrat, tak snad jste mi zase o něco blíže a líbí se vám tento způsob komunikace se mnou. Mě to celkem baví, myslím, že jsem vymyslela super témata a celkem se při tom i nasměju občas. Ale hlavně se docela zapotím, některé věci je hrozně složité sepsat a dát jim hlavu a patu, tak snad je to dobré a všechno zatím chápete.
V úvodním seznamu mám sice 20 věcí co nesnáším, ale dalo mi strašně zabrat už prvních 5, natož 20. Tady jsem skončila a dál už mi došla inspirace, omlouvám se, čekala jsem, že bude lehčí to všechno sepsat. 1. Číslo jedna jsou určitě pavouci! Nejhorší jsou ti velcí a chlupatí, stačí když jsou za sklem v teráriu a mám smrt v očích ještě týden. Vlastně mi stačí i blbý obrázek na netu a dostanu záchvat paniky.
 2. Kopr. Jakoliv, v omáčce, na mase... Stačí mi už jeho vůně a dělá se mi nevolno, nesedl mi no. Kamarádka s ním už určitě nikdy nebudu.
 3. Třetí bod bude také zaměřen na jídlo, vzhledem k tomu, že další TAG je oblíben jídlo a o tom neoblíbeném můžu mluvit jen taky. Takže tepelně upravená zelenina. Nejhorší je v polévce, mrkev, kedluben a podobně. Nemám ji ráda ani s masem ani nijak. Syrovou ale miluju skoro všechnu.
 4. Teď trocha fylozofie. Falešné lidi. Opravdu hluboce nesnáším člověka, co se tváří jako kamarád úplně s každým, ale pak také úplně každého jen tak pomlouvá úplně všude. Nejlépe na vás vyslepičí věci, které se dozvěděl, když jste si mysleli, že je to kamarád.
 5. Mráz. Nesnáším, když musím mít na sobě tuny oblečení a stejně mrznu. Když jdu po chodníku a najednu na něm ležím. Když mám něco udělat, ale nemůžu, protože nezvládnu ohnout prsty, jak jsou zmrzlé. A nejhorší je, když v tomhle počasí prostě musím být venku a něco se po mě chce. Já radši sluníčko a klidně 35 stupňů.
 6. A teď zase z jiného soudku. Určitě znáte takové to, když jdete po ulici a potkáte holku, které je 13, ale vypadá na 18. Na sobě má tuny makeupu, je zavěšená na nějakém klukovi, má vysoké boty a krátkou sukni. Takovým holkám bych jednu vrazila. Přeci si nebudu kazit dětství a hrát si na dospělou.
 7. Další bod je také trošku přemýšlivý. Vzhledem k mým problémům, k tomu všemu co už jsem si prožila. Nesnáším lidi, kteří si neustále na něco stěžujou. Barva naší maturitní stuhy není životně důležitá, to že vám vaši nepůjčí auto taky ne. Vyznamenání vám uteklo o jedno dvojku. No a co? Nemusíte tohle všechno cpát každému každých pět minut, ano každý si potřebuje postěžovat, je to normální. Ale stačí jednou.
 8. Až moc češtiny v matematice. K tomu myslím není ani co dodávat.
 9. Probuzení uprostřed noci není také zrovna nejlepší nápad, pokud se mnou chcete vycházet zadobře. Miluju kvalitní spánek v měkoučké posteli a zachumlaná pod milionem dek.
 10. Ráda a často chodím do kavárny, kafe si ale i ráda dopřeju doma. Nesnáším v ní ale jednu věc. Cukr. Cukr v kávě je opravdu zlo, jak si pak chcete vychutnat vynikající kávu, když cítíte jen cukr?
 11. Přemrštěný facebook fotkami, jak se moc milují, nejlépe i se slohovkou. A to nepíšu proto, že bych žárlila. Já sama mám krásný a šťastný vztah. Jen si prostě myslím, že to tam tak nějak nepatří, lidi co vás znají, to o vás vědí a ti co ne, tak jim do toho modle mě nic není. Neříkám jednou za půl roku fotka. Ale ve 14-ti k nim psát i slohvky o tom, jak dotyčného už týden milujete, je trošku divné.
 12. Sportuju celkem ráda. nevadí mi kolektivní sporty, je při nich sranda. Ráda si třeba zaplavu nebo tak. Nedělám ale žádný závodně. Jediné co opravdu nesnáším je běh. Aktvita pro mě naprosto nepřirozená a divná. Můj mozek nedokáže pochopit, jak to někteří mohou dělat pro zábavu, ale to je asi moje chyba.
 13. Máta. Nevoní mi už ani čerstvá bylinka, ani čaj z máty, natož ho vypít. Nevím, můj bratr ji třeba miluje, ale mě je z ní lehce nevolno.
 14. Další věc souvisí s mou psychikou. Ale nebudu se na to vymlouvat, prostě a jednoduše nesnáším telefonování. Nejhorší je objednání se k nějakému doktoru nebo tak, hlavně když jsem tam nikdy nebyla a vůbec to neznám. Vždycky při tom chodím hrozně nervózně po pokoji a dokopávám se klidně měsíc, než tam zavolám.
 15. Tak tu sedím a vůbec mě nenapadá co ještě dalšího nesnáším. vlastně je toho asi tolik, že nic takového většího a hlavního už není, nějak mi dochází nápada :/
 


Komentáře

1 Eli♥ Eli♥ | Web | 6. května 2016 v 14:53 | Reagovat

1,2,4,5,6,9,11 :D haa

2 *Michelle* *Michelle* | E-mail | Web | 9. května 2016 v 19:12 | Reagovat

1, 3, 4, 5, 6 a 11 :D co se týče těch sportů tak nesnáším běh a fotbal :D

3 Bells Bells | Web | 17. června 2016 v 17:53 | Reagovat

Všechno, až na 10, máme stejné, protože kafe nepiju :D Ale sdílím s tebou všechny probémy, co jsi sem napsala. Kopr, mráz, pavouci jsou fakt zlo.
A s těma lidma, jak maj fotky na facebooku a píšou, jak moc se milujou, se stejně stáe hádají, se mi zdá :D
PS - ta čelenka ti moc sluší ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama