"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Sleek paletka Oh so special // Make-up tip

24. března 2016 v 21:43 | Dáša H. |  Kosmetika
Ležím v posteli a přemýšlím jak začít tenhle článek. Vůbec nic mě nenapadá, nějak nemám inspiraci, múzu či co. Poslouchám na Spotify covery známých písniček, jiným hlasem zase tak ohrané nejsou. Zpívám si s nima, dneska mám super náladu, nějak vyjmečně.
Včera měl přítel narozeniny, tak jsem u něj spala a slavili jsme. Dostal ode mě triko Star Wars, už druhé, a jako další dárek bylo, že jsem mu slíbila, že se s ním konečně podívám na všechny díly SW. Moc to nemusím, nikdy jsem to ale neviděla a on to přímo žere, no kluk no. Takže mám zatím Episodu I. a půlku Episody II.. Nakonec jsme se shodli, že nejlepší je to vidět chronologicky totiž. Zase jsem se k něčemu nechala ukecat, ale musím uznat že to není zase tak hrozný. Bžum bžum!
A dneska jsem byla s kamarádkou na kávence. Tak jsem se zase po dlouhé době nějak pěkně nalíčila, přínáším proto článek. Snad se líčení bude líbit. Když budou pozitivní ohlasy, tak takové články můžu dělat častěji.Použitá kosmetika:
  • Paletka očních stínů Sleek Oh so special 658 - stíny konrétně : Pamper, Noir a Glitz
  • Řasenka Sephora The Mascara ultra black
  • Korektor Sephora, odstín Pink porcelaine
  • Pudr Astor Anti Shine Mattitude, odstín 001

Nejprve jsem do vnitřního koutku a do záhybu oka nanesla stín Pamper, pro projasnění. Poté jsem zkoseným štětečkem černým stínem nakreslila zobáček a stín nanesla i do půlky oka. Dále jsem použila "blendící" štetec a vše rozmazala, aby byl zřetelný kránsý přechod. Nakonec jsem na víško stejným štetcem nanesla a rozmazala trochu modrého třpytivého stínu. Zakonturovala kruhy pod očima a trochu pih a zafixovala pudrem.
Líčení není na dlouho a vypadá skvěle na večer, kdy chcete udělat dojem. Určitě se ale hodí i jako každodenní, není zase tak křiklavé, ale zároveň upoutá pozornost, což se mě osobně dost líbí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama