"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Ples je za mnou aneb mám více času, hlavně na učení

18. března 2016 v 15:45 | Dáša H. |  Povidani
Uff, ani nevím po jak dlouhé době. Asi po dvou týdnech. Sedím v posteli, notebook mám na klíně a píšu. Chybělo mi to, je to takové krásně oddechové a zároveň to i zabaví, mám to ráda. Jenže čas mi nepřál. Čím dál tím více začínám zjišťovat co všechno ještě nemám, maturita se blíží, s ní i přijmačky na vysokou a já mám pocit, že pořád nemám nic připraveného. Navíc jsme měli ples, další honička. Dělala jsem dekorace, zařizovala nějaké věci a vůbec to nebylo lehké skloubit se vším tím ostatním. Teď už je to ale díky bohu za mnou a já mám mohu přinést krátkou reportáž. *připadám si jako reportér na TV Nova*
Taky tímto slavnostně přísahám, že články budou, jen s menším časovým posunem. Tím pádem můj blog ješě opoštět nemusíte, nějak to zvládnu a budu psát, co mi budou síly stačit.

Btw. V počítači ji mám normálně, ale tady na blogu zlobí, tak vás kdyžtak poprosím, otočte hlavu. :D
Fotky jsem nefotila já, ale skvělá profesionální fotografka. Tak jen aby nebyly nějaké připomínky. :)


Ted den byl celý takový hektický. Ráno na 10 jsme byli domluveni se sejít a připravit výzdobu, všichni jsme přijeli, s dekoracema, s tombolou, se vším. Jenže nám bylo řečeno, že nás dovnitř pustí až ve 12, že tam ještě uklízí. Takže jsme dvě hodiny seděli mezi tím vším na zemi v předsálí a čekali, bylo to docela zdlouhavé, hlavně jak jsme všichni byli hrozně moc natěšeni. Nakonec to teda vyšlo a my se pustili do dekorování sálu i okolních prostor. Měli jsme téma plesu sci-fi, povětšinou to byly Star Wars dekorace, ale našly se i jiné. Na strop jsme pověsili velké papírové planety, na sloupech byly nalepeny fosforeskující hvězdičky, na záchodech na vás koukal velký plakát "Big brother is watching you" a jiné. Musím uznat, že jsme si s tím opravdu pohráli a povedlo se to, nechci znít namyšleně, ale opravdu to bylo hodně dobré.


Pak jsem rychle běžela ke kadeřnici, chtěla jsem cop, na zkoušce to vypadalo dobře, ale nakonec se mi to zase tak moc nelíbilo, jenže co s tím hodinu před plesem, tak jsem to nechala být. Následoval další běh domů, no dobře, kecám, to mě už vyzvedl přítel autem, a začala jsem se líčit. Vzhledem k tomu, že nesnesu nánosy make-upu, tak jsem se rozhodla, že se budu malovat sama. Nakonec to bylo i celkem pěkné. Jen bohužel nemám detailnější fotku, v tom spěchu jsem na vše zapoměla, bohužel.
Příchod do sálu, příprava a kontrola osledních věcí a začli chodit lidi. Bylo to všechno jako v pohádce, cítila jsem se jako princezna. Každý na vás v tu dobu kouká, obdivuje vás, chválí vás, já si to strašně moc užívala. Panák před nástupem na nervy a mohlo se jít na to.

7

Nástup byl také samozřejmě velkolepý a v tématu sci-fi. Bohužel video není, časem možná bude, tak uvidím jestli ho vůbec přidám. Pak následovalo takové to klasické. Nástup do dvou řad, proslov ředitelky a následné dekorování maturantů. Byla jsem strašně nervózní, bála jsem se, že třeba zakopnu nebo se ztrapním nějak jinak, ale nakonec jsem to zvládla bez chybičky.
Šerpy máme krémově bílé s čokoládovým nápisem. U kluků to bylo "Doufám, že ji udělám." a u holek zase "Doufám, že to dostanu." Takové pubertální, ale i docela vtipné no. Já bych teda vybrala něco úplně jiného, ale bohužel jsem to já nezařizovala.


Tady si můžete všimnout i detailu mých vlasů ze strany. Jak jsem psala už předtím, nějak jsem si neuvědomila v tom spěchu fotit detaily a všechno to doma, abych to mohla lépe popsat.
Gratuluje mi třídní učitelka a kytku poté předával zástupce ředitelky, my jsme si ho vybrali jako druhého profesora, protože nás měl celých 8 let na fyziku nebo matematiku a máme ho takovým svým způsobem rádi. Šampanské bylo klasická Bohemka, ne, opravdu nevím jak je to celým názvem, bohužel. Sklenka se vypila a pak následovalo stejně už povětšinou to tvrdší pití. Měli jsme vzadu v šatně schované flašky, abysme nemuseli utrácet na baru. Takže toho opravdu málo nebylo.


Teď mám jednu takovou smutnějí vložku. Bohužel nemám žádnou fotku s přítelem. Vzhledem k tomu, že jsem maturovali spolu, tak pil s klukama, což by problém nebyl. Ale nevím jak nebo proč, ale celý večer si mě nevšiml, nešel si se mnou připít, nechat se vyfotit nebo tak. Navíc byl pořád někde ani nevím kde a po marném hledání jsem se na to vykašlala, nemělo to cenu. Takže to mi je hodně líto, obzvlášť když se podívám na ty krásné fotky ostatních, ale co už. milujeme se stále stejně.
Tak schválně kdo mě najde na všech třech fotkách. Myslím, že k tomu není už co dodat, prostě mincování, tanec s rodiči a přípitek. Zase nechci aby byl článek až moc obsáhlý.


A v neposlední řadě společná fotka plná smíchu a samozřejmě i nějaké té kapky alkoholu už.
Poté jsme měli i půlnoční překvapení. Přikládám video, snad se vám to bude líbit, cvičili jsme to sotva týden předem. Jsme strašně líní a dřív se nikomu nechtělo no.
Po plese jsme měli ještě v jednom z klubů skvělou afterparty. Opravdu se vyvedla. Domů, teda vlastně k příteli, jsme přišli až kolem 6 ráno v neděli, takže spousta vzpomínek. Ale ani vlastně nic zázračného, klasická party. Pak jsem teda doslova celou neděli spala, od těch 6 tak do 5 odpoledne, vzbudila jsem se a jela domů, kde jsem spala zbytek až do dalšího rána. Ale aspoň je vidět to užití no.


Spíš jsem se chtěla pochlubit jaká jsem byla krásná, než konkrétně psát co jsme dělali. :D Tak mě chvalte!

Přeji krásný zbytek dne a víkend a určitě slibuju, že tak dlouhá pauza momentálně už nebude. Papa :*
 


Komentáře

1 bychristine bychristine | Web | 18. března 2016 v 20:50 | Reagovat

Víš co? Asi jsem se zamilovala do tvých šatů. Mám problém, že si mi většina nelíbí, přijdou mi moc přeplácané, ale ty tvoje vypadají skvěle :)
Půlnočko rozhodně nevypadá odbytě, myslím si, že je lepší když je tam třeba pár chybiček, ale je vidět že si to užívají :) Jako na diváka to na mě působí o dost líp, než když je všechno bezvadný, ale ty děcka vypadají, že je to vůbec nebaví...
Jsem moc ráda, že sis ples užila :)

2 M` M` | Web | 19. března 2016 v 14:41 | Reagovat

moc hezké šaty a fotky! :)

3 Sabush Sabush | Web | 19. března 2016 v 18:56 | Reagovat

Krásna fotka, pristane ti to :))

4 Wendy Wendy | Web | 21. března 2016 v 12:18 | Reagovat

Tyyjo!! Hrozně ti to seklo! Ty šaty.. Všecko! Ale koukám že všem to na maturiťáku slušelo . I našim čtvrťákům (i tý nejhnusnější holce xD.. Což u mě  celkem moc nehrozí.)
Sciffi téma na maturiťáku letos celkem letí xD..
Jinak s tim klukem je mi to moc líto :(. Nevim,ale já na tvým místě bych byla ještě dlouho sklamaná. Ale co.. Naštěstí je vše Ok jak vidím x)))..
Jinak koukám,že jsi si to hodně užila!! Snad na to budeš myslet jedině v dobrym x)
Wendy💋

[1]: s těma šatama to mám stejně x)

5 lifewaycz lifewaycz | Web | 21. března 2016 v 16:26 | Reagovat

Hledám nové lidi okolo sebe a k blogu nové blogy okolo něj ♥
http://lifewaycz.blog.cz/1603/spratelene-blogy

6 Natálie Natálie | Web | 24. března 2016 v 20:13 | Reagovat

máte úplně nádherné šerpy!!! :) a divím se, že máte ten ples tak pozdě.. O.o my už máme dávno po něm.. taky jsem o něm psala článek.. :D a v šatech ti to úplně sluší.. :) a vás je úplně moc co vás maturuje.. :O nás je 11 :D a s tím překvapení jste si museli dát prácu jak sviňa.. a furt se přemvlíkat.. no teda.. fuška.. vy jste to trénovali jenom týden? :O tak to teda klobouk dolů.. my tu naši dvou minutovou akci trénovali 3 měsíce.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama