"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Březen 2016

TAG: Oblíbený a neoblíbený alkohol // challenge

25. března 2016 v 11:30 | Dáša H. |  TAG
Hmmm, hodně zajímavý TAG. Alkoholu moc neholdoju, tím neříkám, že vůbec nepiju, ale je to hodně zřídka. Je to taky tím, že na antidepresiva nesmím, ale není to tak hrozně, pár piv nebo jednoho panáka můžu.

Není to žádné navádění k pítí!! Já sama piju svátečně, nejvíce jednou za měsíc, odhadem. Proto to prosím berte jako srandu a trošku zase větší nahlédnutí do mé duše, nikoliv ale nijak špatně. Opravdu je to určeno jen pro zábavu a ne k propagaci. Pokud vám tento obsah nějakým způsobem vadí, prosím přeskočte ho. Děkuju.


Sleek paletka Oh so special // Make-up tip

24. března 2016 v 21:43 | Dáša H. |  Kosmetika
Ležím v posteli a přemýšlím jak začít tenhle článek. Vůbec nic mě nenapadá, nějak nemám inspiraci, múzu či co. Poslouchám na Spotify covery známých písniček, jiným hlasem zase tak ohrané nejsou. Zpívám si s nima, dneska mám super náladu, nějak vyjmečně.
Včera měl přítel narozeniny, tak jsem u něj spala a slavili jsme. Dostal ode mě triko Star Wars, už druhé, a jako další dárek bylo, že jsem mu slíbila, že se s ním konečně podívám na všechny díly SW. Moc to nemusím, nikdy jsem to ale neviděla a on to přímo žere, no kluk no. Takže mám zatím Episodu I. a půlku Episody II.. Nakonec jsme se shodli, že nejlepší je to vidět chronologicky totiž. Zase jsem se k něčemu nechala ukecat, ale musím uznat že to není zase tak hrozný. Bžum bžum!
A dneska jsem byla s kamarádkou na kávence. Tak jsem se zase po dlouhé době nějak pěkně nalíčila, přínáším proto článek. Snad se líčení bude líbit. Když budou pozitivní ohlasy, tak takové články můžu dělat častěji.


Ples je za mnou aneb mám více času, hlavně na učení

18. března 2016 v 15:45 | Dáša H. |  Povidani
Uff, ani nevím po jak dlouhé době. Asi po dvou týdnech. Sedím v posteli, notebook mám na klíně a píšu. Chybělo mi to, je to takové krásně oddechové a zároveň to i zabaví, mám to ráda. Jenže čas mi nepřál. Čím dál tím více začínám zjišťovat co všechno ještě nemám, maturita se blíží, s ní i přijmačky na vysokou a já mám pocit, že pořád nemám nic připraveného. Navíc jsme měli ples, další honička. Dělala jsem dekorace, zařizovala nějaké věci a vůbec to nebylo lehké skloubit se vším tím ostatním. Teď už je to ale díky bohu za mnou a já mám mohu přinést krátkou reportáž. *připadám si jako reportér na TV Nova*
Taky tímto slavnostně přísahám, že články budou, jen s menším časovým posunem. Tím pádem můj blog ješě opoštět nemusíte, nějak to zvládnu a budu psát, co mi budou síly stačit.

Btw. V počítači ji mám normálně, ale tady na blogu zlobí, tak vás kdyžtak poprosím, otočte hlavu. :D
Fotky jsem nefotila já, ale skvělá profesionální fotografka. Tak jen aby nebyly nějaké připomínky. :)

TAG: 5 věcí jak si získat moje srdce // Challenge

4. března 2016 v 11:13 | Dáša H. |  TAG
V dnešním článku se podíváme na zub tomu, co mi pořídit nebo pro mě udělat, abyste si mě získali. Jsou to takové vlastně mé nejoblíbenější věci, ale nejde to tak úplně nazvat. Mám po nich spíš takovou touhu a hodně je dokážu ocenit, pro oddychnutí nebo volný čas jsou pro mě nejlepší. Ale není tomu tak úplně. Třeba přítel si mě získal i bez koček, má na ně alergii, a stejně jsme spolu. Ale zhruba ten hrubý souhrn tu máte. Užijte si čtení a další vniknutí do mé osobnosti.
Zároveň chci ještě říci, že článků moc není a pro další dny ani nejspíše nebude, nestíhám, mám toho hromadu, musím si dát nejprve dohromady osobní život. Ale například článek o psychologovi se už píše, makám na něm, jen nejde napsat za jedno odpoledne, je celkem rozsáhlý, než jak píšu obvykle, a také obsahuje pro mě citlivější téma. Ale nebojte, je v přípravě a už si na vás brousí zuby.

Fotky jsou ukradeny ze stránky deviantart.com. Bohužel se mi nechce fotit nic vlastního nebo tak. Poslední dobou na tom nejsem vůbec dobře, všeho je moc, všechno dělám špatně a na nic nemám chuť ani náladu. Takže se omlouvám, jenže bez obrázků mi to přišlo takové až moc chudé.