"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Únor 2016

Uplynulý týden // So little time

29. února 2016 v 20:26 | Dáša H. |  Povidani
Nějak jsem přestala stíhat. Nevím co dělám špatně. Nevím jestli je málo článků dobře nebo špatně. Nejspíš obojí najednou. Jenže s tím nic neudělám. Můžu se stavět na hlavu a stejně mi přijde, že jediný volný čas co mám, tak musím využít ke spánku. Je toho čím dál víc a vůbec jsem nezaregistrovala jak je to možné. Nepřijde mi, že by se něco změnilo.
V každém případě je tu malé shrnutí mých uplynulých dnů. Ano, zase jen malé, znáte to, píšu to ke každému článku. :D


Tak nějak nevím kde začít, vůbec nemám páru co už tu je a co ne. Takže kdybych se náhodou opakovala, tak se omlouvám, ale moje paměť je hodně špatná na takovéhle věci, sotva vím co jsem měla před hodinou k večeři.

Tetování, aneb mé první rady a tipy :)

25. února 2016 v 21:09 | Dáša H. |  Povidani
Tak jsem se rozhodla pro vás sepsat malý informativní článek o tetování, samozřejmě je to moje první, takže jsem vám nemohla psát nějaké extra romány, sama s tím mám zatím jen malou zkušenost. ALe myslím, že takové ty základní otazky a tak zodpovědět můžu. Navíc jsem přidala i význam svého tetování a pár řádků o tom, jak probíhalo to mé. Snad jsem vám udělala radost, snažila jsem se. :D Pokud máte ještě nějaké otázky nebo něco, určitě pište komentáře. Ráda odpovím, nebo pokud jich bude víc, napíšu klidně další článek.
Já jsem za své tetování strašně ráda a jsem s ním opravdu spokojená. Určitě uvažuji už o dalším, samozřejmě stejně ujetým, když už jsem prý ten nerd.TAG: 10 oblíbených písniček // Challenge

21. února 2016 v 15:15 | Dáša H. |  TAG

Hoooodně složitý výběr. Jednodušší by bylo napsat interprety. Snažila jsem se tedy zkombinovat obojí. Top mých 10 nejlepší interpretů a od každého jeho pro mě nejlepší písnička. Teda, u některých to jsou jen ty písníčky, třeba Passenger jinak neposlouchám, Imagine Dragons taky moc ne, Simple Plan také jen zřídka. Srdcovky a moje topky jsou Linkin Park, Green Day, Avril Lavigne a Blink 182. To je takové to každdenní. Ale nepohrdnu ani ničím jiným a klidně něco tvrdšího. S přítelem poslouchám Iron Maiden, Kiss, ACDC, Metallicu a všechno tohle, ani nevím jak se ty další skupiny jmenují, ale je jich dost, to má zmáknuté on. A z těh českých se v seznamu bohužel nikdo nevyskytuje, ale také je poslouchám. Ráda chodím na festivaly nebo i samostatné koncerty. Kabát jsou takvoví ti top v Čechách. Ráda poslouchám i napříč všemi styly, nedělá mi to problém, občas je prostě nálada na nejnovější diskotékové pecky.


20. 2. 2016 // noční článek o článcích

20. února 2016 v 23:08 | Dáša H. |  Povidani
Docházím mi rozepsané články, už tak jsou jen dva a to není dobré. Když mě někdy něco napadne, tak si to musím hned zapsat, nejlépe si právě hned vytvořím rozepsaný článek, který poté později, když mám čas, píši. Jenže když už tam články nejsou, tak to bohužel znamená, že mi nějak došla inspirace, celkem "na prd".
Musím v průběhu týdne zase ěco vymyslet, určitě budou TAGY, ale to taky nemůže být každý den. Ikdyž některé mi přijdou hodně fajn. *Dášenka se zase chválí, selfish to je!*


Má pečující kosmetika (Mohu to tak nazvat?)

19. února 2016 v 14:00 | Dáša H. |  Kosmetika
Jak jinak u mě než krátké shrnutí. Věřím, že kdybych o každém výrobku dělala samostatnou recenzi, tak vás to asi ani moc bavit nebude. Pokud chcete ale opravdu velkou recenzi na nějaký produkt, tak pište do komentářů, zkusím vám vyjím vstříc. Pokud máte ale jen k nějakého výrobku konkrétní otázku, určitě se také ptejte, ale možná bude lepší mi napsat mail, to s vámi budu moct lépe komunikovat.
Snad si z toho něco vezmete, třeba zrovna už běžíte pro nějaký daný výrobek do drogerky, nechám to na vás. Určitě ale napište komentář s hodnocením, klidně i něco špatného, ráda si to přečtu a poučím se.

Obrázek objeven někde na googlu, bohužel už nevím kde :/ ale určitě není můj :) Fotky přípravků už ale naopak moje jsou.

TAG: Vysněná rodina // challenge

18. února 2016 v 14:00 | Dáša H. |  TAG

Každý si někdy přál mít ideální rodinu. Aby jeho rodiče byli takový a makový, jenže to bohužel nejde. Já mám navíc problém, který už vůbec vyřešit nejde.
Proto jsem se rozhodla v rámci Challenge napsat TAG o mé vysněné budoucí rodině. Kolik chci mít dětí, koho chci mít za manžela, kde chci bydlet a tak. Takže si uvařte čaj a pusťte se do čtení, třeba se v tom také najdete. :)


Prague // New dresses and something else ♥

17. února 2016 v 15:03 | Dáša H. |  Móda
Tááááááákže, byly jsme s kamarádkou nakupovat v Praze, vzhledem k tomu nadpisu. Uplně úžasně jsme si to užily, odjížděly jsme řed desátou a vracely se v devět večer, pro upřesnění cesta nám trvá jen kolem půl hoďky, takže značná část patřila nákupům.
Taky se musím pochlubit, zvládla jsem nové věci nafotit na sobě. Docela mi to dalo práci, ale je to tady.
Lítaly jsme po Chodově jako znovuzrozené. Líbilo se nám snad všechno, všechno jsme musely mít. Jen jsme takové,, že pokud se nám jakýmkoliv způsobem nelíbí prodavačky, třeba stačí když při přichodu do obchodu nepozdraví, tak tak ani nic nekupujeme, nemáme to rádi. Nevím jestli úplně vypisovat celý den, to snad ani není potřeba, spíš přiložím spoustu fotek, to by mohlo říct víc. Prostě normální dámské nákupy užité do posledního dechu.

Svetr: Orsay (ve slevě zhruba za 200 Kč), Kalhoty: Orsay (999 Kč), Tílko: Takko (149 Kč), Šála: Primark (6 euro)


Další informativní - Nyní mě najdete i na Instagramu!

17. února 2016 v 13:29 | Dáša H. |  Povidani
Jen v rychlosti bych vám chtěla sdělit, že jsem si konečně po dlouhém váhání založila Instagram. :)
Takže pokud byste mě chtěli sledovat, určitě můžete. Pokusím se přidávat pravidelně fotky z mého života a mých zážitů, abyste nebyli o nic ochuzeni. Sice mám zatím opravdu málo čtenářů, ale myslím, že i tak by třeba alespoň eden mohl být rád.

Pokud budete chtít ode mě zpětnou vazbu, například zpětný odběr, komentování fotek a podobně, tak určitě nejsem proti. Naopak! Stačí když mi k nějaké fotce napíšete komentář, že čtete můj blog a já se určitě ráda na váš profil mrknu. :)

Najdete mě pod loginem: dasenka5

Noční můra // 16. 2. 2016

16. února 2016 v 15:53 | Dáša H. |  Povidani
Zdál se mi sen. Ano, možná si řeknete, to tu jako chce vykládat nějakou kravinu? Pro mě to ale kravina nebyla a uvědomila jsem si něco velmi důležitého. Jsem svoje velká noční můra. To, co mi u jiných přijde hrozné, to co nechápu, vlastně dělám i já sama, jsem taková, mám jednu z nejhorších vlastností. Nejradši bych se zakopala někam hodně hluboko a snažila se to potlačit.


Plesová sezóna

14. února 2016 v 16:51 | Dáša H. |  Móda
Já osobně mám plesy velmi ráda, jak nějaké klasické, klidně i vesnické, tak maturitní. Letos, konkrétně 12.3., mám i já konečně svůj maturitní ples. Přesně den přede mnou má ples má nejlepší kamarádka. Na jiné plesy se tento rok ale bohužel nechystám a ani jsem na žádném nebyla. Mám spoustu práce s maturitou a příjmačkamy na vysokou a tyhle dva mi budou bohatě stačit.

Obraz od Wilhelma Gause (1900)

V tomto článku bych vám tedy ráda nastínila co podle mě jsou ty nejvetší plesové chyby, jak se jim vyvarovat a s čím naopak budete hvězda plesu. Navíc jsem si přichystala inspiraci pro vaše plesové outfity. Čerpám ze stránky glami.cz, pokuj neznáte určitě ji prozkoumejte. A nakonec fotky mých šatů, které by se i na ten ples daly použít, vyloženě plesové bohužel nemám. A své maturitní šaty budu mít půjčené, takže je uvidíte až při nějakém shrnutí toho dne. :)