"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

TAG: My room

18. ledna 2016 v 14:14 | Dáša H. |  TAG
Takže ahoj ahoj, připravila jsem si pro vás nový TAG. Snad zaujme. Vymyšlela jsem ho většinou sama, vzhledem k tomu, že jsem nikde moc otázky na tohle téma nebyly. Zkusím co nejvíce věcí doplnit fotkami a spoustou popisků. Doufám tedy, že to dopadne podle mých představ. TAG obsahuje celkem 15 otázek, nejsou náročné, detailně popisují můj pokoj. Pokud bude kdokoliv chtít, může v mém TAGU pokračovat, avšak byla bych ráda, kdybyste k němu uvedli zdroj mého blogu. A budu ráda za jakýkoliv komentář, samozřejmě více za ten lichotivý. 1. Jak velký tvůj pokoj je?
  Takový maličký podkrovní pokoj. Sotva se mi tam vejde postel, stůl a skříň. Ale aspoň je útulný, rychle se uklidí a mě prostě stačí. Hrozně se mi líbí, zařídila jsem si ho podle sebe a jsem na něj pyšná.
 2. Do jaké barvy máš pokoj lazený?
  Do růžové. Užod té doby co jsem byla malé škvrně ji miluji, Podle mě nejvíce holčíčí a ženská barva, ale musí být brána s vkusem a trochou soudnosti. Takže v pokoji mám dvě růžové zdi, takový regálek a kobereček před postelí. Nevím, někdo tuhle barvu rád nemá, chápu to, taky chápu, že ne pro každého se hodí. Ale já jsem prostě její velký milovník a nevzdám se jí.
 3. Máš podlahu nebo
  koberec?
  Mám podlahu, plovoucí. Klasickou. A před postelí mám malý růžový kobereček, to aby mne nezábly ráno při vstávání nohy. Je krásně chlupatý, měkoučký a teploučký.
 4. Co osvětlení?
  No, to je horší. Sice mám pokoj už rok, ale taťka pořád nemá čas mi přidělat lustr. Takže mi ze stropu trčí uplně úžasná a stylová žárovka. Je to opravdu špičková a designový kousek, jsem ráda, že ho v pokoji můžu mít. :D
 5. Máš v pokoji nějakou knihovnu?
  Ne, máme knihovnu na patře naproti mému pokoji, máme v ní společně všechny knížky. V pokoji mám jen ty, které zrovna čtu a pak knížky do školy. Zabíraly by mi pak spousty místa, které už tak nemám.
 6. Máš v pokoji nějaké speciální doplňky?
  Mám ráda svíčky. Miluju Yankee candle. Bohužel moje poslední nedávno došla a teď mám jiný výdaje než 700,- za svíčku. :( Ale je to můj nejoblíbenější doplňek v pokoji, v každém v domě. Jinak si plánuji udělat dekorační světýlka nad postel. Bavlněné kuličky nandat na žárovičky. Jen musím co nejdříve začít, hotový výtvor samozřejmě uvidíte.
 7. Máš nějak vyzdobenou postel? Polštáře, plyšáci a podobně.
  Mám na ní růžovou deku, většinou na ní i spím, a spousty plyšáků. Velkého medvěda, kočku Mourka, želvu Lukáška, ledního medvídka, hřejícího pejska a medvídka MEtoYOU. Ne, není jich moc, chtělo by to ještě víc. Hrozně ráda se s nima mazlím a usínam s nimi v náručí. Ano, jsem moc dětinská, ale nevadí mi to, uklidňuje mě to a naplňuje. 8. Jak máš uspořádané věci na stole?
  Moc dobře ne, mám v nich docela chaos. Pastelky a tužky mám uložené v takovém kelímku z keramiky ve tvaru sýra, kterou jsem si vytvářela když mi bylo asi 8. Pak mám za ním srovnaná pravítka a tak. Ze stany mám většinou položené knihu co právě čtu a taky zrcatko a nejnutnější kosmetiku.
 9. Jak vypadá tvá skříň s oblečením?
  Mám v pokoji jen malou komodu se třema šuplíkama. Vzhledem ke zkosené střeše by se mi tam velká skříň nevešla. Takže věci jako bundy, šaty a tak, mám uloženy také na chodbě před pokojem. Ve své skříni mám věci srovnané do komínků, ale nedá se říct, že by byly komínky nějak dělené, věci dávám tam, kde je zrovna místo. Ale nesnáším zmačkané věci, takže se musím snažit co se týče skládání.
 10. Jak skladuješ kabelky?
  Na kabelky mám speciální věšák. Je to teda vlastně uplně obyčejný věšák z IKEI, ale je plný jen mých kabelek. Pro ukázku všech bude speciální článek. Teda jestli ho někdy dopíšu.


  Pardon za vykroucení krku :D

 11. Jak skladuješ ostatní doplňky? Šperky, šátky, čepice atd.
  Šátky a šály s čepicema mám pověšeny na spodku mé poličky s učením. Je tam vlastně trouhelníková podběra té poličky a přes to jsou přehozeny. Navíc je to nad topením, takže si v zimě beru už krásně zahřátou šálu a je to uplně skvělý! 12. Jak skladuješ kosmetiku?
  Kosmetiku mám rozmístěnou ve třech kulatých krabičkách, ty jsou také z IKEI. V nejvetší jsou věci na vlasy, lak, různé spreje, hřebeny a tak. Ve střední mám líčení, včetně krémů a takových věcí. A v té nejmenší mám laky na nehty a všecho k nim. Každá krabička je navíc položena jinde, podle toho kde je místo a kde je nejblíž když ji potřebuji. 13. Líčíš a upravuješ se v pokoji? Kde?
  Ano, bohužel nemám žádný svůj koutek nebo něco takového. Takže si každé ráno udělám líčící studio ze svého psacího stolu. Mám na něm zrcádko, k tomu si vyndám krabičky o kterých jsem se zmiňovala v předchzí otázce a je to. pak vše musím jen zase uložit, jinak bych tam měla ještě větší zmatek než je teď.
 14. Jak často v pokoji uklízíš?
  Podle toho jaký tam je bordel, jestli doma něco chystám, má přijet návštěva a tak. Většinou takový ten velký úklid mám jednou do týdne, mezitím mám měnší úklidy, typu jen vynést koš nebo tak. A občas si zahraju na prase a válím všechno po zemi, stole, židli i posteli. Nechce se mi nic dělat, ničím ani hnout. Jen se vždycky zahrabu do toho bordelu v posteli a spím.
 15. Máš v pokoji nějaké speciální tajné místo na bordel?
  To asi ne, když nemám něco kam dát, tak mám pod postelí takovou přepravku, ale jinak si myslím, že vyloženě místo s bordelem nemám, když bordel, tak už všude, mám ráda symetrii.
Tolik zhruba vše k ménu pokoji. Článek jsem psala docela dlouho, bylo to náročnější než jsem čekala.

XOXO
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama