"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Přišly!

15. ledna 2016 v 16:49 | Dáša H. |  Povidani
Dneska jsem v knihovně zaplatila kilo, protože jsem strašně dochvilná, jednou mě za to zavřou. Ale mám další knížky k maturitě, tak je musím přelouskat. A nesmím platit nic dalšiho, mám výdajů už nad hlavu.
Maturita, mám z ní hlavu v pejru. Tak nějak to říkal Melmen, ne? Uvidíme, nějak to dopadne. Dneska nám dal zástuce rozpis státních, bude to fajn, díky bohu, že nemám matiku a mám den volna navíc. Jinak mě docela štve, že sloh a didkťák z angličtiny jsou každý v jiný den, ale to je jen drobná chybka. A předtím 29.4. poslední zvonění. Vůbec nevím za to jít. VMusím co nejdřív něco vymyslet, abych pak stihla všechno sehnat.
Přikládám dnešní selfie a fotku z Tchiba. Měla jsem čas, před tím než mi jel bus, tak jsem si skočila na kafe a četla Nanu. Je to taková tajemná knížka, docela se v ní nevyznám. Tak jestli jste ji někdo četl, dejte vědět jaký máte názor vy.Taky jsem dneska byla na poště. Přišla mi úžasná zásilka od e-shopu pinkpanda.cz. Objednávála jsem si Sleek paletku očních stínů. Je nádherná. Určitě s ní udělat nějaké líčení a recenzi na ní. Kupovala jsem si ji na maturiťák, má barvičky co se budou hodit k šatům, tak to snad bude fajn. Jen jsem zjistila, že jsem si až moc zvykla na tužku na oči a stíny dlouho nepoužila, neumím to. Musím trénovat a získat cvik no. Tak snad to bude nějak vypadat.
Když jsem otevřela obálku, bylo všechno zboží zabaleno v úžasném papíru s motivy. Vypadalo to moc pěkně, tak nějak jako že vědí a váží si objednávek a snaží se, mít to co nejlepší. Za to mají moje velkou pochvalu. Dále byla krabička se stíny speciálně ještě v jednom bublinkovém obalu,, takže všechno přišlo jak mělo, bez vad. Ke stínům jsme si ještě přikoupila štětce od ECOTOOLS a bázi pod oční stíny od Freedom.
Když si budu kupovat něco dalšího, co budou na e-shopu mít, určitě to objednám od nich. Jsem spokojená. Jen maliličká chybička, posílají jen přes poštu, ne přes kurýry. Což je pro mě trošku nevýhoda, vzhledem k tomu, že nebydlím ve městě a poštu máme v jié vesnici kousek dál, takže se tam nedostanu hned pro balíček. Jinak vše opravdu perfektní a můžu jen doporučit.


XOXO
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama