"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Děkování na druhou a pár dalších písmen ♥

28. ledna 2016 v 14:59 | Dáša H. |  Povidani


Hmmm, tak pololetí z mého posledního roku na gymplu za mnou. Dojmy? Vynikající! Vysvědčení sice nemám, ale známky špatné nejsou, uvidíme ještě tu angličtinu. Kdybych letos nematurovala a nepotřebovala učitelovu přízeň, aspoň maličkou, tak bych se na to všechno vykašlala a dělalu mu v hodinách naschvály a bordel. Jenže bohužel musím být hodná holka, sice jen potřebuju všechno zvládnout co nejlépe a angličtinu zas tolik neovládám. Jinak se necítím na to vám tu vypisovat známky nebo tak, vyznamenání to není.


Minulý týden jsem byla u psycholožky. Dělá tzv. psychologickou analýzu, takže levná není no. :/ Ale k věci. Bylo mi od ní doporučeno, ať terapii nechám až po maturitě. Že by mi to více uškodilo než pomohlo. První tři měsíce jsou prý kruté a nebudu v uplně nejlepším stavu. Takže před maturitou by to vhodné nebylo. Uvidíme teda no, zavolám ji po maturitě.

A něco z jiného soudku. Začala jsem chodit ke kamarádce na manikůru, gellak. Pro ty co to neznají. Je to děláno jako klasický lak, nemusíte používat žádné lepidlo co vám ničí nehty a tak, jen se používá také UV lampa na ztvrdnutí. Je to tedy skoro stejně pevné jako obyčejný gel, ale nemá to takovou životnost, zase to ale neničí tak moc vaše vlastní nehty. Moje nehty se totiž lámou a jsou hrozně křehké. A já bych chtěla na maturiťák krásné, pevné a dlouhé nehty a nezničené, proto nechci umělé gelové. Chvíli jsem je nosila a nehty se mi po tom vzpomatovávaly přes půl roku.

Taky jsem ještě chtěla dodatečně poděkovat za výběr do Výběru na téma týdne. Moc si toho vážím, jsem si vědoma, že můj styl psaní není nijak vychytaný, nejlepší nebo tak, ale je to psané ze srdce, tak jak to cítím. To byla podle mě ta nejlepší část na celém tom článku, ten najdete zde. Takže jsem na sebe opravdu pyšná. *Selfish Dášenka*

Další odstavec patří navštěvnosti. Opravdu jsem nečekala, že během zhruba 20-ti dnů se tu zastaví zhruba 200 lidí. Je to hrozně milý a moc si toho vážím. Hrozně jsem se zamilovala do čtení vašich povzbuzujících komentářů, některé jsou až dech beroucí. Taky se mi vždycky hrozně moc uleví, když něco píšu. Sice si u toho občas trošku popláču, viz minulý článek týdne, ale zárověň cítím úlevu, že to konečně ví i někdo jiný než já. Takže určitě čekejte ještě mnohem více takovýchto vypovídajících se článků, mám ještě spoustu historek, ale nejsou všechny jen smutné, nebojte.

Vlastně žádné zábavné novinky ani nemám, ležím celé dny nad učením a snažím se do hlavy dostat tu angličtinu. Ale zase si říkám, že před maturitou už aspoň nebudu muset tolik, ale stejně bych byla radši bez komisionálky, samozřejmě.

Obří pusu a objetí posílá růžová princezna,
 


Komentáře

1 bychristine bychristine | Web | 29. ledna 2016 v 23:07 | Reagovat

Tak držím palce ať ti ta angličtina vyjde :)
Jinak povídací články určitě piš, čtu je ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama