"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Až moc často přichází

18. ledna 2016 v 14:46 | Dáša H. |  Povidani
Pro dnešek jsem se rozhodla napsat ještě jeden povídací článek, ano, zase něco z života té porouchané princezny.
Fotky jsou z dnešní snídaně na desátou. Po dlouhé době jsem ji měla, tak od Vánoc.Začíná toho být zase víc a víc. Čím více se blíží pololetí, přijímačky a maturita, tím mi to přide horší.
Musím zavolat na psychologii, potřebuju nějakou radu a tak, ale nejsem toho zase už týden schopná. Nejradši bych si za to urvala hlavu. Prostě začnu přemýšlet a bum, nechce se mi tam volat. Chci si teda dát chvilku, ale mezitím to zapomenu a jdu dělat něco jiného. Nesnáším to na sobě? A proč tam nezavolám teď? Protože se bojím, že mě odmítnou, že mi řeknou, nemáte tak moc závažný problém, máme tu horší idi a tím to skončí. Proto se mi tam volat nechce, podle mě je více lidí s horším problémem, nějak to zvládnu.
Jenže přítelovi už to taky začíná lézt na mozek. Dneska na mě začal lehce křičet, ať už se sakra rozhodnu co chci, že ho t nebaví. Ruply mu nervy. Ani se nedivím, sice jsem se kvůli tomu v tu chvíli hrozně rozplakala, nesnáším když na mě někdo zakřičí, neumím to ustát, ale odstupem času to bylo oprávněné a chápu ho. Je toho moc na nás oba. Potřebovala bych reset, měsíc někde uplně sama, je s ním, v přírodě, u moře nebo tak. Hrozně moc bych si to přála.
Dneska jsme psali čtrtletku z matiky. Celý minulý týden jsem se to učila, přítel mi to trpělivě vysvětloval, hrozně moc času nám to zabralo. Jenže nejspíš budu ráda za čtverec, vůbec jsem v tu chvíli neměla tušení co mám dělat. Byla to jediná hodina dneska ve škole, na zbytek jsem se vykašlala, neměla jsem náladu, stejně bych tam seděla nepřítomě.

Víkend byl na palici, proto jsem nepsala. Od 6 do 2 jsem byla v práci, v sobotu jsem se učila a pak šla s kamarádkou ven, už jsem to potřebovala jako sůl, byla jsem zavřená doma v knížkách celý týden. V neděli po práci jsem vytuhla a usla. Vzbudil mě až přítel večer když za mnou přijel. Takže jsem šla dneska do školy až na 11:40, abych to nějak dospala a zvládla to.

Teď o tom tak přemýšlím, že vůbec nevím o čem to píšu, mám prostě nějaké neuspořádané myšlenky v hlavě a ty tu jen tak vypisuji. Jedna, druhá, třetí. Nemá to řád ani poitu, jsou to jen slova. Slova, která většinou nikomu neříkám, občas ani nemůžu. Radši je napíšu, má to podobný efekt, jen to čtou ti, které vlastně ani neznám. V tom je jedno velké plus.

Musím poslední dobou hodně číst, mám strašný skluz ve čtení na maturitu, bojím se, že to nestinu, ale to je u mě normální. Taky jsem konečně začla psát otázky na angličtinu, budu z nich dělat i u komisionálku, takže musím. Do dubna se musím stihnou naučit i celou biologii a chemii, budu z toho dělat přijímačky. Taky si musím najít termíny přihlášek a začít je posílat. MOC VĚCÍ! Moje malá zpomalená růžová hlavička nestíhá, proto si radši zalehnu do postele a spím. Je to snažší než všechno ostatní.

XOXO
 


Komentáře

1 bychristine bychristine | Web | 18. ledna 2016 v 18:31 | Reagovat

Ach jo, je toho teďka opravdu hodně... Ale na tu psychologii bych zavolala, jsou tady od toho aby pomáhali a určitě tě přece nebudou porovnávat, že máš menší problém než někdo jiný...
Já mám dneska tak divnou náladu jako už dlouho ne. Zítra píšu taky čtvrtletku z matiky, zkouší mě z fyziky a možná i z češtiny a němčiny. Je toho prostě dost, ale já si po příchodu domů raději vlezla do postele, přemýšlela a málem jsem usnula. Připadám si teď taková prázdná, bez emocí. A to mi snad přijde horší, než kdybych byla opravdu smutná.
Promiň, nějak jsem se rozepsala. Tak ať ti je líp a všechno zvládneš :)

2 Veronica Bioxx Veronica Bioxx | Web | 19. ledna 2016 v 12:10 | Reagovat

Sakra,podle mě by jsi tam zavolat měla :)

3 Melissa Smithová Melissa Smithová | Web | 19. ledna 2016 v 15:59 | Reagovat

Rozhodně tam zavolat zkus. Za pokus nic nedáš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama