"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

6.1.2016 // To budu psát den po dni jako deníček?!!

6. ledna 2016 v 22:51 | Dáša H. |  Povidani
Půl 11 večer, zrovna si beru prášek, abych uklidnila ten svůj zlý mozek. Pořád mě trápí, pořád mě nutí dělat věci co nechci a myslet na věci co nechci a já se pak musím složitě snažit, abych se mu vymanila. Mohl by už dát pokoj. Ale dnešek byl překvapivě fajn, až moc, nějak podezřele.


Byla jsem celé odpoledne a večer po škole s přítelem, u něj. Venku panuje konečně zima a my přišli domů celý zmrlí. Napustili jsme si tedy vanu a hodili do ní medvídka z Lushe, zvedlo mi to ohromně náladu, když jsem viděla jak se ten medvídek úžasně rozpouští ve vodě musela jsem se smát, jen tak trošku, normálně. Jenže po večeři už to normální nebylo, cítila jsem se jako bych se vrátila do minulosti, do dnů kdy jsme spolu začali chodit a mě ještě nic netrápila. Už je to dlouhá doba, rok a půl. Smáli jsme se, pošťuchovali, dělali si ze sebe srandu a s láskou si navzájem koukali do očí. Dlouho to nebylo takhle fajn, poslední dobou se mi nedaří se usmívat a užívat si věcí kolem sebe. Většinou si zalezu do postele, nebo alespoň někam bez lidí, a nemyslím na nic. Opravdu. Dobrá, jen na to být zase ta normální holka co lítali venku jako zběsilá, v 17 si chodila hrát na dětský hřiště a bylo ji jedno co si kdo myslí, ta holka co měla se svoji kamarádkou tajnou řeč těla a plivali na sebe kuličky z Bubble tea, když zrovna měli piknik v parku se spoustou čokolády, bonbonů a přeslazeného pití. Být ta holka co běhala po bytě a hrála si u toho na mašinku, na auto, na koně nebo prostě jen na Spider-mana, ano, stále se bavíme o věku mých 16-17 let. A dneska jsem přesně tohle všechno cítila, tu energii a volnost. Bylo to strašně fajn, přála bych si takový každý den.

XoXo

Btw. Vím, že dlouhé články nikoho nezajímají, vlastně ani mě ne. Snažím se to krátit na minumum.
 


Komentáře

1 Johnny Johnny | Web | 6. ledna 2016 v 23:20 | Reagovat

Na to, aby bol svet fajn nie je žiaden zaručený recept. Ale jeden dobrý poznám. :) Bozkávaj s vášňou mexickej tanečnice a vždy pritom používaj jazyk. (Niekedy aj zuby) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama