"Lidé už nemají čas, aby něco poznávali. Kupují u obchodníků věci úplně hotové. A poněvadž přátelé nejsou na prodej, nemají přátele."

Leden 2016

Beauty blog, přítel a trable :)

30. ledna 2016 v 17:22 | Dáša H. |  Povidani

Taková ta nuda, když prostě nevíte do čeho píchnout. Vedle vás leží šála a vás nenapadne v tu chvíli nic lepšího. *Magor X-tého stupně*

TAG: Momentálně nejoblíbenější knihy

28. ledna 2016 v 16:51 | Dáša H. |  TAG
Při psaní tohohle TAGU jsem bohužel zjistila, že nemám skoro žádnou hodně oblíbenou vyjmečnou knížku, kterou bych sem mohla napsat. Já vlastně od dětství četla takový ty kraviny typu Stmívání a tak, upíři, vlkodlaci, čarodějnice a nevím co všechno ještě. Pak jsem měla docela dlouhou čtecí pauzu, nějak jsem se k tomu nemohla dokopat, neměla jsem na to nálady. No a teď musím dohánět všechnu tu povinnou četbu a taková věci, docela záhul, obzvlášť když jste nic z toho nikdy předtím nečetli.
Takže mě prosím neukamenujte za to, že tu jsou pouze tří oblíbené knihy, snažila jsem se. Navíc méňě je někdy více.
Ke každé knize napíši tedy svůj názor, myslím že obsah si najdete sami, pokud vás to bude zajímat, aspoň to nebude nic mega dlouhého. Navíc jsem si pro vás na konci připravila ještě pár otázek ohledně knih. Krátkých samozřejmě. Budu ráda když na ně také do komentářů odpovíte. :) Nebo si klidně uděláte na blogu svůj TAG s tímto tématem a hodíte mi do komentářů odkaz, ráda si to přečtu.

Děkování na druhou a pár dalších písmen ♥

28. ledna 2016 v 14:59 | Dáša H. |  Povidani


Hmmm, tak pololetí z mého posledního roku na gymplu za mnou. Dojmy? Vynikající! Vysvědčení sice nemám, ale známky špatné nejsou, uvidíme ještě tu angličtinu. Kdybych letos nematurovala a nepotřebovala učitelovu přízeň, aspoň maličkou, tak bych se na to všechno vykašlala a dělalu mu v hodinách naschvály a bordel. Jenže bohužel musím být hodná holka, sice jen potřebuju všechno zvládnout co nejlépe a angličtinu zas tolik neovládám. Jinak se necítím na to vám tu vypisovat známky nebo tak, vyznamenání to není.

Má sbírka kabelek ♥

25. ledna 2016 v 16:44 | Dáša H. |  Móda
Tak jsem si pro vás přichystala článek o mé sbírce kabelek. Ano, říkám tomu sbírka, ale zas tolik jich není. Spousty jsem jich už zlikvidovala. Nosím totiž kabelky hdně na střídačku, nemám vyloženě jednu, kterou bych nosila každý den, proto mi kabelka vydrží opravdu dlouho a nemusím si jich kupovat miliardy. Stačí mi mých 11 nebo 12 nebo tak nějak.

Užijte si článek. :)

TAG: 10 divných faktů o mě // Challenge

25. ledna 2016 v 13:56 | Dáša H. |  TAG
Taky si občas připadáte jako úplný retard? Že vlastně ani nevíte jak je to možné? Že byste ještě určitě neměli mít občanku, řidičák? Tak tak si bohužel přijdu až moc často. Jsem prostě ráda dětinská, retardovaná a nenormální. Ráda běhám po domě a hraju si na vláček, jen tak si povídám pro sebe nebo na ostatní lidi šišlám. Ne, neutekla jsem z blázince!


TAG challenge

22. ledna 2016 v 10:46 | Dáša H. |  TAG
Rozhodla jsem se udělat takovou menší TAG challenge. Otázky jsem vymýšlela z části sama, z části čerpala různě všude možně co za TAGY existuje.

Nebudu plnit TAGY postupně, ale tak, jak budu chtít. Do tohoto článku poté vždycky přidám odkaz k danému TAGU, který už mám hotový. Chtěla bych alespoň jeden TAG za týden, tak uvidíme jak mi to půjde.

A taky doufám, že vás to bude bavit :)

Kdokoliv samozřejmě může můj seznam použít, jen prosím se zdrojem! Dá docela práci to vymyslet.
EDIT: 4. otázka - ano, chybí mi tam R, jsem si toho vědoma, jen jsem líná to předělat. Děkuju za pochopení :D

TAGY, které mám hotové:3. 20 věcí, které nesnáším - ok, mám jich jen 15 :/Dnešní stěžování // 22. 1. 2016

22. ledna 2016 v 9:28 | Dáša H. |  Povidani
Po začátek, začínám se těma fotkama cítit jako narcis, ale stejně je sem dám. Přijde mi to jako aspoň lehké oživení jinak nudného článku. Navíc podle mě nejsem tak ošklivá, tak snad vás to neodrazuje :D :D


Dobré ráno tedy přeji. Byla jsem brzo u zubaře, sice jen na prohlídce, ale stejně se mi dneska už nechce do školy. Tak sedím u přítele v posteli, před sebou noťas a odpočívám. My totiž bydlíme na vesnici a on ve městě, takže většinou když nechci domů, tak chodím k němu. Jsem tu sama, ale na to si tu už všichni zvykli, berou mě tu jako samozřjmost.

Je potřeba jít dál...

19. ledna 2016 v 22:16 | Dáša H. |  TemaTydne
Předem se omlouvám za další depresivní článek, ale já to asi jinak ani neumím. :/

Bylo mi 16, musela jsem se starat o nemocnou maminku. Hodně těžce nemocnou. Občas nemohla ani vstát z postele, vařila jsem, uklízela, chodila nakupovat a tak nějak převzala její roli, vzhledem k tomu, že jsem žila jen s ní a mladším bráchou.
Jenže mě to vadilo. Byla jsem naštvaná na celý svět proč zrovna já. Nemohla jsem nikam moc chodit, musela jsem dělat doma vše, přestala jsem se s některýma lidma skoro stýkat, nemohla jsem se stýkat se svým tehdejším klukem a tak dále. Vždycky když mě maminka o něco poprosila mumlala jsem si svý, že zase něco musím a nemůžu jít ven za kamarády. Občas jsme se kvůli tomu i pohádali, i mamce to vadilo, štvalo jí, že si nemůžu užít mládí a ona je na mě závyslá. Jenže to jinak prostě nešlo, musely jsme to obě tenkrát přetrpět.


Až moc často přichází

18. ledna 2016 v 14:46 | Dáša H. |  Povidani
Pro dnešek jsem se rozhodla napsat ještě jeden povídací článek, ano, zase něco z života té porouchané princezny.
Fotky jsou z dnešní snídaně na desátou. Po dlouhé době jsem ji měla, tak od Vánoc.


TAG: My room

18. ledna 2016 v 14:14 | Dáša H. |  TAG
Takže ahoj ahoj, připravila jsem si pro vás nový TAG. Snad zaujme. Vymyšlela jsem ho většinou sama, vzhledem k tomu, že jsem nikde moc otázky na tohle téma nebyly. Zkusím co nejvíce věcí doplnit fotkami a spoustou popisků. Doufám tedy, že to dopadne podle mých představ. TAG obsahuje celkem 15 otázek, nejsou náročné, detailně popisují můj pokoj. Pokud bude kdokoliv chtít, může v mém TAGU pokračovat, avšak byla bych ráda, kdybyste k němu uvedli zdroj mého blogu. A budu ráda za jakýkoliv komentář, samozřejmě více za ten lichotivý.